(62) 72 10 514
Ultramyt Truck - koncentrat

Koncentrat środeka czyszczącego wszelkie powierzchnie odporne na środowisko alkaliczne. Został opracowany specjalnie pod kątem zastosowania w przemyśle samochodowym, spożywczym i przetwórczym.

MYCIE I ODTŁUSZCZANIE

ZASTOSOWANIE

Nadaje się szczególnie do czyszczenia o charakterze przemysłowym, ponieważ jego skład zapewnia doskonałe zwilżanie mytych powierzchni oraz efektywne emulgowanie brudu. Bardzo łatwo usuwa zabrudzenia olejami, smarami, tłuszczami i sadzą. Doskonale nadaje się do mycia pomieszczeń przemysłowych takich jak hale produkcyjne, hale warsztatowe, łaźnie, pomieszczenia sanitarne oraz wszelkie korytarze i podjazdy.

Skład preparatu został opracowany specjalnie pod kątem zastosowania w przemyśle samochodowym. Nadaje się doskonale do mycia wszelkich podzespołów trakcyjnych pojazdów mechanicznych, karoserii, felg, części wykonanych z aluminium, plastiku itp. Szczególnie łatwo myje plandeki samochodowe, w przypadku których wystarcza zwilżenie preparatem i spłukanie silnym strumieniem wody.

Ultramyt Truck jest niezastąpiony w kompleksowym czyszczeniu wszelkich pojazdów komunikacji publicznej (tramwaje, autobusy, wagony kolejowe), zarówno wnętrz jak i powierzchni zewnętrznych. oskonałe właściwości myjące preparatu predysponują go do użycia w przemyśle spożywczym i przetwórczym. Jest z powodzeniem stosowany w zakładach przemysłu mięsnego i mleczarskiego jako uniwersalny, alkaliczny środek myjący.

Ultramyt Truck jest niezastąpiony podczas oczyszczania i przygotowania powierzchni metalowych w galwanizerniach i lakierniach. Preparat można stosować przy użyciu wszystkich mechanicznych i ciśnieniowych urządzeń myjących.

SPOSÓB UŻYCIA

Rozcieńczyć wodą w stosunku 1:10 do 1:100, zależnie od stopnia zanieczyszczenia mytych powierzchni. Nanieść roztwór na czyszczoną powierzchnię przy pomocy dowolnego urządzenia zraszającego, odczekać kilka minut, po czym spłukać preparat silnym strumieniem wody. W przypadku bardzo silnie zanieczyszczonych powierzchni korzystne może być użycie bardziej stężonego roztworu preparatu oraz środka mechanicznego, np. szczotki.

Preparat można użyć w postaci tzw. piany aktywnej. W takim przypadku preparat należy wlać do zbiornika wytwornicy piany bez rozcieńczenia. Użycie preparatu w postaci piany aktywnej ułatwia mycie pionowych powierzchni, przedłuża ich czas kontaktu z preparatem oraz nie dopuszcza do wyschnięcia preparatu na czyszczonych powierzchniach przed spłukaniem wodą

Uwaga!

Nie stosować na nagrzaną powierzchnię!

Aby otrzymać kartę charakterystyki prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Warsztat

Dostępne
pojemności

1kg; 2kg; 5kg; 11kg 22kg; 28kg; 33kg;

PPH Compan Jerzy Czajka
63-720 Koźmin Wielkopolski
ul. Przemysłowa 3
Tel. (62) 72 10 514
Tel. (62) 72 10 891
Tel. (62) 72 16 569
Tel. (601) 937 722
Fax. (62) 72 10 514
e-mail: info@ultramyt.pl
© 2021 Ultramyt
Wykonanie: Internet Time. Na silniku: windu.org
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Rozumiem