(62) 72 10 514

Koncentrat kwaśnego środeka myjącego, przeznaczony głównie do mycia powierzchni wykonanych z aluminium i jego stopów, jak również innych metali. Za pomocą środka można usuwać zabrudzenia cementem, zaprawą murarską, klejami do płytek ceramicznych itp. Doskonale usuwa wszelkie osady powstałe podczas używania twardej wody.

CZYSZCZENIE POWIERZCHNI ALUMINIOWYCH

ZASTOSOWANIE

Preparat przeznaczony do celów profesjonalnych.

ALUMYT jest kwaśnym środkiem myjącym, przeznaczonym głównie do mycia powierzchni wykonanych z aluminium i jego stopów. Może być stosowany również do mycia powierzchni wykonanych z innych metali. Doskonale usuwa wszelkie produkty korozji. ALUMYT można stosować do czyszczenia żeliwa z piasku formierskiego. Przy pomocy ALUMYTU można usuwać zabrudzenia cementem, zaprawą murarską, klejami do płytek ceramicznych itp. Doskonale usuwa wszelkie osady wapienne powstałe podczas używania twardej wody.

SPOSÓB UŻYCIA

Preparat ALUMYT jest koncentratem środka do mycia. Przed użyciem należy go rozcieńczyć. Stężenie roztworu roboczego należy dobrać do rodzaju i stopnia zanieczyszczenia mytych powierzchni. Najczęściej stosuje się roztwory robocze: 1 część ALUMYTU i 4 części wody. W wielu przypadkach wystarczy rozcieńczenie 1:10 lub większe. Bardzo duże zanieczyszczenia można usuwać preparatem rozcieńczonym wodą w stosunku 1:1 lub koncentratem. W takich przypadkach należy zachować szczególną ostrożność. Po zakończeniu czyszczenia, myte powierzchnie obficie spłukać wodą a powierzchnie metalowe zabezpieczyć przed powtórną korozją.

Uwaga!

Podczas stosowania preparatu chronić oczy i używać rękawiczek ochronnych.

Aby otrzymać kartę charakterystyki prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Myjnia samochodowa

Dostępne
pojemności

1l; 2l; 5l; 6l; 10l; 20l; 35l; 60l; 210l;

PPH Compan Jerzy Czajka
63-720 Koźmin Wielkopolski
ul. Przemysłowa 3
Tel. (62) 72 10 514
Tel. (62) 72 10 891
Tel. (62) 72 16 569
Tel. (601) 937 722
Fax. (62) 72 10 514
e-mail: info@ultramyt.pl
© 2021 Ultramyt
Wykonanie: Internet Time. Na silniku: windu.org
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Rozumiem